
W niedzielę, 10 maja, druhny i druhowie z OSP Woźniki w gminie Lgota Wielka obchodzili jubileusz 100-lecia działalności swojej jednostki. Uroczystość połączona była z Gminnym Dniem Strażaka.
W wydarzeniu udział wzięła również Gminna Orkiestra Dęta Gorzkowice, która swoim występem uświetniła jubileuszowe obchody. Przygotowana przez orkiestrę oprawa muzyczna podkreśliła podniosły charakter uroczystości i spotkała się z ciepłym przyjęciem uczestników wydarzenia.
Zdjęcia: Powiat Radomszczański
Wpisany przez: MS





















.jpg)
















