12 maj2026

Z radością informujemy, że Przedszkole Samorządowe w Gorzkowicach otrzymało dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach konkursu „Nasze Ekologiczne Pracownie”. Już wkrótce powstanie wyjątkowa pracownia dydaktyczna pod chmurką. Uchylając rąbka tajemnicy - załączamy wizualizacje. Otrzymaliśmy dofinansowanie w kwocie 56 654 zł!

(2).png)
Wpisany przez: MS








.jpg)
















