
Dzisiaj ,w grupie Stokrotki, odbyły się wyjątkowe zajęcia pod hasłem „W świecie pszczół”.Spotkanie poprowadziła mama Oli, pani Magdalena Wolnicka, która w niezwykle ciekawy sposób wprowadziła dzieci w fascynujący świat tych pożytecznych owadów.Przedszkolaki dowiedziały się, jak wygląda życie pszczół, jaką rolę pełnią w przyrodzie oraz w jaki sposób powstaje miód. Dzieci oglądały książki i albumy o pszczołach, układałyobrazki pocięte na części, kolorowały tematyczne ilustracje, a także tańczyły i śpiewały przy piosence „Pszczółka Maja”.Nie zabrakło również degustacji – mali odkrywcy mieli okazję spróbować prawdziwego miodu. Zajęcia były pełne radości, ciekawostek i nowych doświadczeń, a dzieci z ogromnym zainteresowaniem uczestniczyły w każdym etapie spotkania.
Wpisany przez: MS







































.jpg)
















