W DNIU 14 MAJA 2026 W HALI SPORTOWEJ Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Gorzkowicach odbyły się eliminacje szkolne konkursu artystycznego „Śpiewaj i tańcz”. Udział wzięli chętni uczniowie w dwóch grupach wiekowych – klasy I – III oraz klasy IV – VIII. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, aby wyłonić finalistów. Wszyscy uczniowie zaprezentowali się na bardzo wysokim poziomie tanecznym oraz wokalnym. Wrażenie wywierały również przygotowane przez uczniów stroje. Kolejny etap, który wyłoni zwycięzców odbędzie się 23 maja 2026 w Domu Kultury w Gorzkowicach.
Organizatorem wydarzenia jest Młodzieżowa Rada Gminy Gorzkowice.
Wpisany przez: MS








.jpg)
















