
Z okazji Dnia Dziecka w Samorządowym Klubie Dziecięcym oraz Samorządowym Klubie Malucha w Gorzkowicach zorganizowano wyjątkowe spotkanie pełne radości, uśmiechu i wspólnej zabawy.
Miłą niespodzianką dla najmłodszych była wizyta Wójta Gminy Gorzkowice, Alojzego Włodarczyka, który przekazał dzieciom upominki z okazji ich święta. Każde dziecko otrzymało indywidualny prezent, a placówki zostały również wzbogacone o wspólne zabawki, które od razu spotkały się z dużym zainteresowaniem i sprawiły najmłodszym wiele radości.
W programie obchodów nie zabrakło także słodkiego poczęstunku oraz licznych atrakcji przygotowanych dla dzieci. Wspólna zabawa przebiegała w atmosferze pełnej uśmiechu i beztroski, a radość uczestników była najlepszym potwierdzeniem wyjątkowego charakteru tego dnia.
Tegoroczne obchody Dnia Dziecka pozostawiły wiele pięknych wspomnień i dostarczyły najmłodszym wielu powodów do radości.
Wpisany przez: MS

























.jpg)
















