Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
10 lut 2018

Dnia, 10 lutego 2018r. w Domu Kultury w Gorzkowicach odbyło się spotkanie Klubu Honorowych Dawców Krwi - PCK przy OSP Gorzkowice. Spotkanie to podsumowywało działalność gorzkowickich krwiodawców w 2017 roku. Okazuje się, że w ubiegłym roku poprzez akcje w Gorzkowicach udało się zebrać prawie 54 l. krwi. W dzisiejszym spotkaniu razem z gorzkowickimi krwiodawcami wzięli udział Wójt Gminy Gorzkowice Alojzy Włodarczyk, Dyrektor Domu Kultury i Biblioteki Gminnej Małgorzata Gadecka oraz Radny Powiatu Piotrkowskiego Oskar Kuliński. Podczas dzisiejszego spotkania odznaczono zasłużonych dla Centrum HDK w Łodzi, a byli to Aneta Możdeń, Andrzej Orlik, Rafał Zawisza – naczelnik OSP Gorzkowice.

Najbliższa akcja honorowego krwiodawstwa w Gorzkowicach już w marcu przed Gminnym Domem Kultury w Gorzkowicach na którą serdecznie zapraszamy.

Wpisany przez: AB

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia