Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
12 lut 2018

23 stycznia 2018 roku uczniowie klasy IIIc ze Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Gorzkowicach wraz z wychowawczynią p. Marleną Radojewską-Pechta po raz kolejny odwiedzili pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Łochyńsku.
Tym razem tematem przewodnim spotkania były obchody Dnia Babci i Dnia Dziadka. W związku z tak wspaniałą uroczystością zdolni artyści przygotowali co nieco, nie tylko dla najstarszych wiekiem. W repertuarze znalazło się dużo piosenek, wierszy , inscenizacji oraz skeczy. Jak zwykle doborowo czas spędziło całe towarzystwo. Publiczność nie żałowała rąk na brawa, a mali artyści jak zwykle dali z siebie wszystko. Gospodarze po raz kolejny uraczyli dziecięce brzuszki słodkim poczęstunkiem. Tym razem zaskoczyli nas pysznymi, chrupiącymi faworkami. Dzieci bardzo szybko uzupełniły kalorie stracone na scenie. Bardzo dziękujemy za gościnę i przesyłamy gorące pozdrowienia dla Dyrekcji, wszystkich pracowników oraz pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Łochyńsku.

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia