Gmina
Gorzkowice
Logo tłumacza migowego
21 mar2018

Dla naszych tenisistów ostatnia niedziela okazała się bardzo pracowita. Dnia 18 marca 2018 r. reprezentanci GUKS Gorzkowice wzięli udział w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Młodziczek i Młodzików, które odbyły się w Moszczenicy. Meczy do rozegrania było wiele a przeciwnicy jak zwykle wymagający ale jak zawsze nasi tenisiści dali z siebie wszystko co zaowocowało świetnymi wynikami. W grach singlowych Oliwia Zawada i Julita Kurmanowska zajęły ex aequo 3 miejsce a Anna Czabańska i Maria Dolot 5 i 6. W grach podwójnych Anna Czabańska i Maria Dolot ukończyły rywalizację na 2 miejscu a na 3 pozycji uplasował się debel Oliwia Zawada i Julita Kurmanowska. Adam Rzepecki i Hubert Jaros wywalczyli bardzo dobrą 7 lokatę.
Naszych zawodników wspierali i motywowali trenerzy p.Jagoda Orlik i p.Paweł Skrzypek

Już w niedzielę 25 marca kolejne zawody. Tym razem nasi zawodnicy będą walczyć w III Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym w kategorii Żak. Turniej odbędzie się w Gorzkowicach i wszystkich sympatyków tenisa stołowego zapraszamy do kibicowania.