Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
23 kwi 2018

W dniu dzisiejszym mieszkańcy Grabostowa wraz z inicjatorami akcji Panią Katarzyną Nowak sołtysem sołectwa Grabostów i Panem Markiem Piekarskim radnym Gminy Gorzkowice wyruszyli w teren by posprzątać swoją wieś. Pracy było co niemiara bo choć modne jest w ostatnim czasie pojęcie ekologii i segregacji odpadów, ludziom niestety ciężko wyrzucić papierek do kosza. Na szczęście po kilku godzinach intensywnego wysiłku, udało się przywrócić estetykę i porządek na wsi.

Teraz mamy nadzieję, że już zawsze będzie tu czysto, a ci, którzy bezpośrednio nie pomagali sprzątając, będą pomagać - nie śmiecąc. Tradycyjnie, już po skończonej akcji odbyło się wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, a w szczególności tym najmłodszym, którzy zdecydowanie przeważali w dzisiejszym przedsięwzięciu. W organizację akcji włączył się Urząd Gminy Gorzkowice, zakupując worki i rękawice ochronne dla sprzątających.

Wpisany przez: K K

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia