Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
11 cze 2018

Informujemy, że Zarząd Powiatu w Piotrkowie Trybunalskim rozstrzygnął otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Piotrkowskiego w zakresie: kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego; ochrony i promocji zdrowia; działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym; turystyki i krajoznawstwa; ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego w 2018 r. dla organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

W dniu dzisiejszym, tj. 11 czerwca 2018r. w siedzibie Urzędu Gminy Gorzkowice zostały podpisane umowy o realizację zadania publicznego pomiędzy Powiatem Piotrkowskim, reprezentowanym przez Piotra Wojtysiaka – Wicestarostę Powiatu Piotrkowskiego, a Stowarzyszeniami z terenu Gminy Gorzkowice.

Stowarzyszenia które podpisały umowę:

- Stowarzyszenie Krośnianki

- Stowarzyszenie Szczepanowice

- Stowarzyszenie Tandem

- KGW Szczukocice.

W spotkaniu uczestniczył Alojzy Włodarczyk Wójt Gminy Gorzkowice, który podziękował za dotychczasową współpracę oraz życzył, aby wysiłek i trud pracy włożony w rozwój naszego regionu był źródłem sukcesów i satysfakcji.

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia