Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
17 wrz 2018

W minioną niedzielę 16.09.2018r. w Przedborzu odbył się 28 Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystyczno-Przyrodniczej. Jest nam bardzo miło, iż naszą gminę reprezentowały dzieci z Artystycznego Przedszkola „Świat Bajek” w Gorzkowicach , które podczas konkursu otrzymały Wyróżnienie w kategorii „Zespół” oraz Wyróżnienie dla solistki Leny Jadowskiej. Dzieci zaprezentowały piosenki o tematyce turystyczno – przyrodniczej, a także miały możliwość pospacerować po Przedborzu, zwiedzając zabytkowe uliczki. Przedszkolaki oprócz nagród książkowych otrzymały upominki oraz gry edukacyjne dla placówki. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie oraz ufundowanie wspaniałych nagród dla naszych przedszkolaków.

Tekst: Kurzydlak Emilia

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia