Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
19 paź 2018

W dniu 16 października 2018 roku pan Krzysztof Mroczkowski, doświadczony szachista, zapoznał dzieci 6-letnie z naszego przedszkola z podstawowymi zasadami gry w szachy. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały o nazwach poszczególnych pionków i figur szachowych oraz o sposobie ich poruszania się na szachownicy. Pan Mroczkowski zachęcał dzieci do nauki gry w szachy, gdyż skutkuje to lepszymi wynikami w nauce, kształtuje pamięć i koncentrację. Wraz z odpowiednią liczbą zainteresowanych dzieci spotkanie to może rozpocząć w naszym przedszkolu cykl regularnych lekcji gry w szachy dla dzieci 5-cio i 6-cio letnich.

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia