Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
07 sty 2019

OGŁOSZENIE

Starosta Powiatu w Piotrkowie Trybunalskim ogłasza nabór
na członka Rady Seniorów Powiatu Piotrkowskiego II kadencji

Zapraszamy wszystkie chętne osoby powyżej 60. roku życia,
zamieszkujące obszar powiatu piotrkowskiego,
do zgłaszania swoich kandydatur na członka Rady Seniorów Powiatu Piotrkowskiego II kadencji

Zgłoszenia można dokonać poprzez:
1) osobiste zgłoszenie swojej osoby, przy pisemnym poparciu swojej kandydatury przez co najmniej 5 osób powyżej 60. roku życia zamieszkujących teren powiatu piotrkowskiego;
2) zgłoszenie kandydata w imieniu organizacji pozarządowej działającej na rzecz zbiorowości seniorów lub zrzeszających seniorów z terenu powiatu piotrkowskiego.

Zgłoszenie następuje w postaci wypełnienia Formularza Zgłoszeniowego oraz Oświadczenia Kandydata i dostarczenia ich w zamkniętej kopercie z dopiskiem: "Kandydatura na członka Rady Seniorów Powiatu Piotrkowskiego" do Wydziału Projektów i Funduszy Zewnętrznych (pokój 105) mieszczącego się w Starostwie Powiatowym w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Dąbrowskiego 7, w terminie od 7 stycznia do 21 stycznia.

Zgłoszenie można przesłać również pocztą, przy czym za datę doręczenia przyjmuje się datę otrzymania korespondencji przez Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim.
Formularz Zgłoszeniowy oraz Oświadczenie Kandydata można pobrać ze strony internetowej powiatu piotrkowskiego (www.powiat-piotrkowski.pl, zakładka: Powiat-Rada Seniorów) lub Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim (www.powiat-piotrkowski.bip.net.pl), a także odebrać osobiście w Wydziale Projektów i Funduszy Zewnętrznych (pokój 105). Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: 44 732 88 95.

Treść ogłoszenia

Formularz zgłoszeniowy dla organizacji

Formularz zgłoszeniowy dla przedstawiciela osób starszych

Oświadczenia kandydata

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia