Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
21 sty 2019

Biblioteka Publiczna i Dom Kultury Gminy Gorzkowice organizuje w dniu 26.01.2019r. wyjazd do Teatru Powszechnego w Łodzi, na komedię pt. „Szalone nożyczki”.

Spektakl od lat cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata. Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych klientów, dochodzi do skandalu - właścicielka lokalu nie żyje.. Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę . Wszyscy obecni w salonie mieli motyw, ale nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm - wtedy do akcji wkracza UWAGA... Widz! W tym momencie interakcja publiczności z aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu. Jaki będzie finał? Wszystko pozostaje w rękach widowni. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo. Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw publiczności całego świata!

Koszt wyjazdu ( z transportem) – 100 zł

Zgłoszenia przyjmuje Biblioteka w Gorzkowicach, ul. Przedborska 4, tel. 44 6818101

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia