Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
12 sty 2019

W sobotę 12 stycznia 2019r. w sali OSP w Sobakówku odbyła się zabawa choinkowa. Jest ona jedynym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń dla dzieci. W spotkaniu uczestniczył Wójt Gminy Gorzkowice Alojzy Włodarczyk, który życzył wszystkim udanej zabawy i złożył podziękowania za zorganizowanie przedsięwzięcia na rzecz dzieci. Tańce i zabawy przerywane były konkursami, w których można było wykazać się sprytem, zwinnością, a także poczuciem humoru. Nie zabrakło również wizyty św. Mikołaja, który obdarował dzieci upominkami. Wszyscy bawili się znakomicie, bo doskonały nastrój dopisywał zarówno dzieciom jak i dorosłym. Dziękujemy lokalnym sponsorom za wsparcie finansowe.
 

Zabawa choinkowa została zorganizowana z inicjatywy: Radnego Gminy Gorzkowice Stanisława Jureńczyka, Sołtysa Sobakowa Moniki Magiery, Sołtysa Sobakówka Grzegorza Niemczyka.

Wpisany przez: KP

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia