Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
11 mar 2019

11 marca 2019r. w Szkole Podstawowej w Gościnnej odbyło się spotkanie z okazji przypadającego 8 marca Dnia Kobiet. Uroczystość uświetnił swoją obecnością Wójt Gminy Gorzkowice – Pan Alojzy Włodarczyk, który złożył kobietom życzenia i przekazał słodki upominek na ręce Dyrektora Szkoły – Pani Emilii Sobczyk. Obecna również była Radna Rady Gminy Gorzkowice - Pani Janina Raczyńska W części oficjalnej uczniowie miejscowej szkoły zaprezentowali program artystyczny. W humorystyczny sposób zaprezentowali kobiecy charakter a także wyrazili wdzięczność płci pięknej prezentując scenkę:”Z życia słomianego wdowca”. Nie zabrakło przebojów z kobietą w roli głównej, jak chociażby „Babę zesłał Bóg” czy też „Być kobietą”. Chłopcy, jak na dżentelmenów oczywiście przystało, złożyli paniom życzenia.

Trzecie już „Spotkanie na obcasach” było okazją, aby nasze drogie panie mogły poświęcić czas tylko dla siebie, jak również pobyć ze sobą z dala od codziennego zgiełku. Nie pozostaje zatem nic innego, jak planować kolejne spotkanie za rok. Sprzyja to również integracji społeczności lokalnej.


 

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia