Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
21 cze 2019

Dziewięć długich lat minęło,
szybko minął czas.
Dziś kochana nasza szkoła
w świat wyprawia nas..”

Dnia 19 czerwca 2019r. w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Krzemieniewicach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019, w tym pożegnanie absolwentów- rocznik 2019. W tej ważnej i jednocześnie radosnej chwili wzięli udział:

Sekretarz Gminy Gorzkowice pani Iwona Kadir, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz uczniowie.

Zakończenie roku szkolnego rozpoczęliśmy tradycyjnie uroczystą Mszą św. w kościele parafialnym. Uczestniczyła w niej cała społeczność szkolna .

Część artystyczną rozpoczął występ ósmoklasistów, którzy tanecznym krokiem- pięknym wykonaniem walca- wprowadzili nas w nastrój dzisiejszego dnia.

Następnie uczniom klas IV – VIII, którzy przez cały rok szkolny solidnie pracowali, pani dyrektor wręczyła nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Rodzicom uczniów, którzy uzyskali średnią powyżej 5,0, pani dyrektor wręczyła listy gratulacyjne.
Podziękowała wszystkim za wysiłek włożony w pracę i naukę.

Słowa pełne wdzięczności skierowała też w stronę rodziców, którzy aktywnie angażowali się w życie szkoły.
Życzyła zgromadzonym udanych wakacji, jeszcze raz przypomniała zasady bezpieczeństwa w czasie wakacyjnych wędrówek i zabaw.

W dalszej części uroczystości uczniowie klasy ósmej w humorystyczny sposób przedstawili życie szkolne. Podziękowali nauczycielom i rodzicom za trud włożony w ich naukę i wychowanie. Dzisiejsza uroczystość to ostatni ich dzień w szkole podstawowej.

Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2018/2019 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa szkolne.

Przed nami upragnione wakacje! Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

 

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia