Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
22 cze 2019

22 czerwca 2019r. KGW w Plucicach zorganizowało Festyn Rodzinny. Panie przygotowały dla dzieci wiele atrakcji m.in. gry i konkursy z animatorem, malowanie buziek, puszczanie baniek mydlanych. Obok wielu atrakcji znalazły się także pyszne niespodzianki. Dzieci i dorośli mogli skosztować waty cukrowej i popcornu. Nie zabrakło również pysznych kiełbasek z grilla i różnych rarytasów oraz lodów i soczków. Wierzymy, że sprawiliśmy radość zarówno dzieciom jak i dorosłym, a taki dzień jak ten zapadnie na długo w ich pamięci.

W festynie uczestniczyli: Wójt Gminy Gorzkowice Alojzy Włodarczyk, Zastępca Wójta Gminy Gorzkowice Karol Strojecki, Radny Powiatu Piotrkowskiego Oskar Kuliński, Radny Gminy Gorzkowice Dariusz Pieścik, Sołtys Sołectwa Plucice Dariusz Pająk oraz zaproszeni goście.

KGW w Plucicach pragnie złożyć serdeczne podziękowania za pomoc i wsparcie w organizacji festynu:

-Wójtowi Gminy Gorzkowice Panu Alojzemu Włodarczykowi

-Panu Tomaszowi Kaźmierskiemu , Stacja Paliw TOM

-Pani Sylwii Gruziewskiej

-Panu Stanisławowi Rakoczemu

-OSP w Plucicach

-Radnemu Dariuszowi Pieścikowi

-Pani Agnieszce Kiełek, właścicielce Stadniny Koni w Szczukocicach

-sołtysowi Dariuszowi Pająkowi.

Dziękujemy również za wspaniałą niespodziankę, któą sprawili nam motocykliści ze Stowarzyszenia Pack of Riders.

Dzięki Państwa wsparciu mogliśmy oglądać uśmiech na twarzach zarówno dzieci jak i dorosłych, za co serdecznie dziękujemy.

Tekst: KGW w Plucicach

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia