Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
20 sie 2019

Wszystkim rolnikom przypominamy o zbliżającym się terminie składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.

W terminie od 1 sierpnia do 2 września 2019 r należy złożyć wniosek o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej wraz z fakturami (lub ich kopiami) stanowiącymi dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 lutego 2019 r. do 31 lipca 2019 roku oraz dokument wydany przez kierownika biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zawierający informację o liczbie dużych jednostek przeliczeniowych bydła będącego w posiadaniu producenta rolnego w 2018 roku (dołączając jednorazowo w danym roku).

● podstawowy limit to 100 litrów ON/ha (1 ha użytków rolnych) rocznie udokumentowany fakturami za zakup takiej ilości paliwa,
● dodatkowy limit zwrotu akcyzy dla hodowców bydła tj. 30 l  na każdą 1 DJP utrzymywanego bydła (np. krowa= 1 DJP =30 l= 30 zł)

Pieniądze wypłacane będą w terminie: 1 - 31 października 2019 r., przelewem na rachunek bankowy podany we wniosku.
Wnioski dostępne w Urzędzie Gminy w pokoju nr 16 lub na stronie: pobierz

Wpisany przez: DO

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia