Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
21 wrz 2019

W sobotnie popołudnie, 21 września 2019 roku w sali  OSP w Bujniczkach odbyły się warsztaty kulinarne, które były podsumowaniem zrealizowanego w ramach grantu projektu pn: „Wspólna praca popłaca”– projekt współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego w ramach grantów sołeckich.

Celem projektu było wsparcie i promocja inicjatyw społeczności lokalnej, zaspokajanie potrzeb społecznych i kulturalnych, integracja społeczności wiejskiej oraz kultywowanie tradycji lokalnych.

W ramach grantu sołeckiego zostało zakupione wyposażenie sali OSP Bujniczki: sprzęt AGD, wyposażenie kuchni, lodówka, garnki, patery, zastawa stołowa, art. przemysłowe, kosiarka. Na zaproszenie Koła Gospodyń Wiejskich „Niezapominajki” w Bujniczkach w warsztatach uczestniczył wójt gminy Gorzkowice Alojzy Włodarczyk, który podziękował za zaproszenie i zaangażowanie w przygotowanie spotkania.

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia