Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
01 gru 2019

Wszystkie dzieci Mikołaja kochają

Wszystkie dzieci na Niego czekają.

Moc prezentów każdemu przyniesie,

Każe dziecko z prezentów się cieszy….”

Zgodnie z wieloletnim zwyczajem 6-go grudnia Św. Mikołaj odwiedza z podarunkami grzeczne dzieci. Tym razem nieco wcześniej niż zwykle, bo już 1 grudnia 2019r. zawitał do świetlicy wiejskiej w Szczukocicach z workiem pełnym prezentów. Na te wyjątkowe odwiedziny dzieci czekały już od dawna.  Św. Mikołaj został gorąco przywitany i zaproszony przez dzieci do zabawy, tańca i śpiewu. Radości i uśmiechów wśród dzieci było co nie miara. W spotkaniu uczestniczyła radna Gminy Gorzkowice Halina Kukulska oraz sołtys sołectwa Szczukocice Alicja Więcek. Wizyta Mikołaja minęła w miłej atmosferze, wzbudziła wiele emocji, wszystkie dzieci jeszcze długo  po spotkaniu przeżywały ten dzień.
 

Spotkanie zorganizowały członkinie Koła Gospodyń Wiejskich „Szczukocice” z pomocą Moniki Kiełek, Aleksandry Pielużek oraz radnej Haliny Kukulskiej i sołtysa Alicji Więcek.

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia