Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
08 gru 2019

8 grudnia w Domu Kultury w Gorzkowicach odbyła się zabawa mikołajkowa dla dzieci.  Już o godzinie 15:00 Mikołaj czekał w saniach na wszystkie grzeczne dzieci, które otrzymywały w prezencie cukierkowe drzewka i pamiątkowe zdjęcia.  Z Mikołajem spotkała się także mała Weronika Cygan, dla której przez kolejne dwa dni prowadzona była zbiórka na operację. Świąteczną zagrodę dla Mikołaja, którą  przygotowało Koło Gospodyń Wiejskich w Szczukocicach odwiedził także Pan Alojzy Włodarczyk – Wójt Gminy Gorzkowice. Zabawę mikołajkową z Myszką Miki, Elfem, Tygryskiem i Śnieżynką poprowadziła grupa Wertini.  Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty zdobienia pierników. Uczestnicy zabawy mogli skosztować także wspaniałych, domowych wypieków przygotowanych przez Stowarzyszenie Razem dla Gorzkowic, Klub Rowerowy – Tandem oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Sobakówku oraz wziąć udział w losowaniu ciekawych i cennych upominków.  

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły  Bibliotekę w przygotowaniu tegorocznej mikołajkowej imprezy: panu Alojzemu Włodarczykowi – Wójtowi Gminy Gorzkowice,  Panu Stanisławowi Jureńczykowi – Radnemu Gminy Gorzkowice oraz Panu Tomaszowi Kazimierczakowi.

Wpisany przez: AB

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia