Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
10 gru 2019

„Już święta tuż, święta tuż!
Choinkę stroić czas!
Gwiazdka mruga znów na niebie, czarem kusi blask…”.
 
Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, pełen magii i radości, oczekiwany zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. To czas rodzinnych spotkań i wspólnego kolędowania, zapachu pierników oraz przystrojonej choinki. „Święta już tuż, tuż” dlatego też w grudniu w grupie Pszczółki odbyły się warsztaty plastyczne z udziałem rodziców. Głównym celem spotkania było wykonanie ozdób świątecznych oraz integracja środowiska rodzinnego wychowanków z przedszkolnym.
W rodzinnej atmosferze, przy akompaniamencie kolęd powstały pełne uroku ozdoby i dekoracje świąteczne, których przybywało z minuty na minutę. Pomysłom rodziców i ich pociech nie było końca. Uczestnicy warsztatów wykonali własnoręcznie zrobione z masy solnej bombki oraz inne ozdoby, które z pewnością będą wspaniałą dekoracją naszej choinki. Wszyscy wykazali się wielką pomysłowością i kreatywnością. Aniołki, gwiazdki, dzwonki i stroiki z pachnących gałązek świerku, okazały się niepowtarzalnie pięknymi ozdobami świątecznymi. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze, wprowadzając świąteczny nastrój. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie, zaangażowanie, pomoc oraz wspaniale spędzony czas.

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia