Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
07 kwi 2020

W związku z trwającą sytuacją epidemiczną na terenie całego kraju, decyzją Wójta Gminy Gorzkowice Pana Alojzego Włodarczyka, mieszkańcy gminy otrzymają nieodpłatnie maseczki ochronne. Aktualnie wdrażane są procedury przygotowania masek do bezpiecznego przekazania ich w Państwa ręce.

Jednym z lepszych sposobów odkażania i dezynfekcji jest ozonowanie. Jest to metoda, która nie wymaga stosowania szkodliwych dla zdrowia środków chemicznych, mogących utrzymywać się w powietrzu i powierzchni odkażanych przedmiotów. Dzięki zastosowaniu ozonowania można w skuteczny sposób pozbyć się grzybów, bakterii, a przede wszystkim wirusów powodujących rozwój wielu chorób.

Wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom, Gmina Gorzkowice zakupiła generator ozonu, który pozwala w sposób skuteczny wyeliminować ryzyko przeniesienia zakażenia poprzez przedmioty. Dzięki urządzeniu jesteśmy w stanie przygotować dla mieszkańców bezpieczne pakiety zawierające zakupione maseczki. Mamy nadzieję, że proces dostaw do Państwa domów i mieszkań rozpocznie się od dnia 8 kwietnia br.

 

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia