Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
26 cze 2020

Szanowni Państwo,

informujemy, że na terenie gminy Gorzkowice odnotowano nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Prosimy o zachowanie spokoju i przestrzeganie wytycznych Inspekcji Sanitarnej.

Ponownie apeluję do wszystkich Państwa o zachowanie rozsądku i odpowiedzialności, o rozważne postępowanie podczas robienia zakupów,  o zachowanie bezpiecznego odstępu, a zwłaszcza o noszenie maseczek i rękawiczek ochronnych w przestrzeniach zamkniętych.

Znoszenie obostrzeń nie zwalnia nas z obowiązku stosowania się do zaleceń!

Sytuacja epidemiologiczna w dalszym ciągu jest nadzwyczajna i wymaga zaangażowania oraz odpowiedzialności wszystkich za siebie i innych. Proszę wszystkich o zrozumienie sytuacji oraz o wytrwałość w tym trudnym czasie.

Apel ten kieruję również do młodzieży. Zachowajcie rozsądek i stosujcie się do wszelkich wytycznych rządu. Nie spędzajcie wolnego czasu na wspólnych spotkaniach. Spędzajcie ten czas z rodziną, czy też na realizacji swoich zainteresowań. Wasze pozostanie w domach chroni nie tylko was, ale także całą lokalną społeczność.

Zróbmy to dla siebie, ale przede wszystkim dla naszych seniorów i osób chorych, które w szczególny sposób są narażone na konsekwencje zarażenia. Dla nas wszystkich to trudny czas. Bądźmy odpowiedzialni i solidarni we wspólnym przetrwaniu tego trudnego czasu!
 

Alojzy Włodarczyk

Wójt Gminy Gorzkowice

 

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia