Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
26 cze 2020

Drodzy Rodzice i Dzieci !!!

Każdego roku pożegnanie 6-latków to niezwykły i niezapomniany czas. Kończy się bowiem 4-letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw, spotkań i wspólnej pracy. Dzieci z zagubionych i nieśmiałych maluszków stały się samodzielnymi, odważnymi, ciekawymi świata starszakami, gotowymi na kolejne wyzwania.

Kochane Dzieci, dzisiaj kończycie pierwszy etap edukacji ,okres pięknych, dziecięcych lat. Mam nadzieję, że spędziliście w przedszkolu lata, które przyniosły Wam wiele radości i zadowolenia. Już niedługo, po wakacjach, z przedszkolaków staniecie się uczniami. Wyfruwacie spod naszych opiekuńczych ”skrzydeł“, tak jak ptaki wyfruwają z gniazda, gdy czują się już na tyle duże i silne, by o własnych siłach opuścić bezpieczne miejsce. Pamiętajcie, że stając się uczniami, nie przestajecie być dziećmi. W waszej dalszej edukacji nadal towarzyszyć powinny: zabawa, uśmiech, zadowolenie  nawet z małych sukcesów.

To, czego nauczyliście się w przedszkolu to pierwszy bagaż doświadczeń na całe  życie: pierwsza książka, pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwsza ocena waszej pracy. To niezatarte wspomnienia waszego dzieciństwa, ważne a może nawet najważniejsze.

Szkoła to dla was nowe wyzwanie. To miejsce gdzie będziecie mogli doskonalić swoje wiadomości i umiejętności. Tam poznacie nowych przyjaciół i nauczycieli. Tam też, upłyną wam kolejne lata życia.

Jestem z was dumna, jak również z waszych rodziców i nauczycieli.

W tym trudnym czasie pandemii, zdaliście wszyscy egzamin celująco. Jestem też pewna, że poradzicie sobie na nowej drodze obowiązków szkolnych. Życzę Wam wielu sukcesów w nauce, abyście byli dumą dla rodziców i przykładem dla innych dzieci. Gratuluję rodzicom tak wspaniałych, mądrych, twórczych i inteligentnych dzieci.

Kochani, czasem wspomnijcie przedszkole, odwiedzajcie nas często ‐serdecznie was zapraszam.

Dziękuję wszystkim dzieciom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom przedszkola za całoroczny trud i wysiłek, składam życzenia zdrowych, radosnych i bezpiecznych wakacji oraz udanego wypoczynku.

Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach

Halina Krakowiak

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia