Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
29 cze 2020

Dnia  26 czerwca 2020 r. w Szkole Podstawowej w Krzemieniewicach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020, w tym  pożegnanie absolwentów-  rocznik 2020.
W tej ważnej chwili  udział wzięli: dyrektor  szkoły Elżbieta Włodarczyk, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice oraz uczniowie.

Absolwentom klasy VIII, którzy przez cały rok szkolny solidnie pracowali, pani dyrektor wręczyła nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Rodzicom uczniów, którzy uzyskali średnią powyżej 5,0, pani dyrektor wręczyła listy gratulacyjne.
Podziękowała wszystkim za wysiłek włożony w pracę i naukę.
Słowa pełne wdzięczności skierowała też w stronę rodziców, którzy aktywnie angażowali się w życie szkoły. Życzyła zgromadzonym udanych wakacji, jeszcze raz przypomniała zasady bezpieczeństwa w czasie wakacyjnych wędrówek i zabaw.

Część artystyczną rozpoczęto prezentacją, która wprowadziła nas w nastrój dzisiejszego dnia.

W dalszej części uroczystości uczniowie klasy ósmej podziękowali nauczycielom i rodzicom za trud włożony w ich naukę i wychowanie. Dzisiejsza uroczystość  to ich ostatni dzień w szkole podstawowej.

Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2019/2020 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa szkolne.

Przed nami upragnione wakacje! Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

 

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia