Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
03 lip 2020

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się nowym okresem na przyznawanie świadczeń uprzejmie informujemy, że w tym roku nie ma konieczności składania nowych wniosków o przyznanie świadczenia wychowawczego 500+, które zostało przyznane do końca maja 2021r.                       

Dopiero w 2021 roku będzie możliwość składania i przyjmowane będą wnioski o kontynuację tego świadczenia. Na chwilę obecną wnioski o świadczenie 500 + powinny składać tylko osoby, którym urodziło się dziecko lub uzyskały prawo do pobierania świadczenia np. w związku z uzyskaniem prawa do opieki naprzemiennej nad dzieckiem.


Dobry Start 300+,Od dnia 1 lipca br. będzie możliwość składania wniosków drogą elektroniczną na przyznanie świadczenia:

  • Zasiłku rodzinnego wraz z dodatkami
  • Świadczenia z Funduszu Alimentacyjnego.

Drogą elektroniczną można również składać wnioski o:

– Jednorazową zapomogę z tytułu urodzenia się dziecka (tzw. becikowe),

– Świadczenie rodzicielskie,

– Świadczenie ,,Za życiem’’,

– Zasiłek pielęgnacyjny,

– Świadczenie pielęgnacyjne,

– Specjalny zasiłek opiekuńczy,

– Kartę Dużej Rodziny.

Wnioski oraz inne dokumenty można składać do Ośrodka Pomocy Społecznej w Gorzkowicach  drogą elektroniczną za pośrednictwem:

Tegoroczna akcja będzie odbywała się w czasie, kiedy w Polsce obowiązuje stan pandemii, co związane jest z zachowaniem szczególnego reżimu sanitarnego, dlatego też apelujemy do Państwa o składanie wniosków drogą elektroniczną bez konieczności wizyty w urzędzie.

,,Złóż wniosek przez internet i zostań w domu’’

Wpisany przez: DO

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia