Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
23 wrz 2020

XX Sesja Rady Gminy Gorzkowice

W dniu 23 września 2020r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy odbyła się XX Sesja Rady Gminy Gorzkowice.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.

2. Wnioski do proponowanego porządku obrad.

3. Wnioski do protokołu z XIX Sesji Rady Gminy.

4. Informacja Wójta Gminy z działalności między sesjami.

5. Podjęcie uchwały w sprawie szczegółowych warunków przyznawania i odpłatności za usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze, z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz warunków częściowego lub całkowitego zwolnienia z opłat oraz trybu ich pobierania.

6. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Gorzkowice na 2020 rok.

7. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy rzeczowej Powiatowi Piotrkowskiemu przez Gminę Gorzkowice.

8. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż działek położonych w obrębie Sobakówek oznaczonych w ewidencji gruntów nr 51 o pow. 0,18 ha oraz 289 o pow.0,13 ha.

9. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odstąpienie od obowiązku przetargowego trybu zawarcia umowy dzierżawy i wydzierżawienia na na okres dłuższy niż 3 lata części działki 1385/1 o pow. 0,20 ha obręb Gorzkowice.

10. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż działek położonych w obrębie Sobakówek oznaczonych w ewidencji gruntów numerami 562 o pow. 0,02 ha oraz 563 o pow. 0,07 ha.

11. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż działki położonej w obrębie Sobakówek oznaczonej numerami 35 o pow. 0,26 ha

12. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Gorzkowice na rok 2020.

13. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2020-2028.

14. Sprawy różne.

15. Zakończenie sesji.

 

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia