Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
25 wrz 2020

Dbając o bezpieczeństwo  uczniów, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi, dnia 23 września 2020. w naszej szkole została przeprowadzona próbna ewakuacja. Po usłyszeniu sygnału alarmowego wszystkie osoby znajdujące się w budynku szkolnym, zachowując wytyczne zawarte w instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, bez paniki przedostały się drogami ewakuacyjnymi do punktu zbiórki. Po opuszczeniu sal lekcyjnych wszyscy zgromadzili się na boisku za szkołą, w bezpiecznej odległości od miejsca zagrożenia. Tam nauczyciele złożyli meldunek prowadzącej ewakuację, informując o tym, że wszyscy bezpiecznie opuścili szkołę. Po zakończonym alarmie dzieci wróciły na lekcje.

 Głównym celem przeprowadzonych ćwiczeń było zapoznanie uczniów i pracowników szkoły z praktycznym zastosowaniem procedur dotyczących zachowania się w przypadku wybuchu pożaru lub powstania innego zagrożenia dla życia i zdrowia.

 Akcja przebiegła sprawnie i bez zastrzeżeń.

Wpisany przez: DO

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia