Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
22 paź 2020

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Gmina Gorzkowice w obiektywie”

Zakończył się  konkurs fotograficzny, którego organizatorem oprócz Gminy Gorzkowice była Młodzieżowa Rada Gminy. Konkurs był jednym z elementów projektu pt: „Coolturalna młodzież” sfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER. Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży z terenu naszej gminy. Do konkursu zgłoszono łącznie 15 prac.

Jury w składzie: Iwona Kadir, Wioletta Mielczarek oraz Karolina Kozłowska spośród wszystkich nadesłanych fotografii nagrodziły i wyróżniły następujące osoby:

  • Zuzanna Wiewiórowska,

  • Adam Rzepecki,

  • Dawid Słowiński,

  • Anna Raczyńska,

  • Milena Gniewaszewska,

  • Kacper Kowalczyk.

Chcielibyśmy, aby nagrody i wyróżnienia w postaci kart upominkowych do sklepów EMPIK zostały wręczone podczas trwania imprezy „Coolturalna młodzież”. Z uwagi na panujący stan epidemii w chwili obecnej jest to niemożliwe. Jeśli do końca października sytuacja nie ulegnie zmianie, nagrody zostaną rozesłane, a z uczestnikami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za przesłane zdjęcia i zaangażowanie.

 

Tekst:A.K.K.


Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć nagrodzonych w konkursie  „Gmina Gorzkowice w obiektywie”.

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia