Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
16 lis 2020

Mistrzowie Agro – KGW „Baziowe Kotki”z Kotkowa gra o finał wojewódzki

Zakończył się powiatowy etap plebiscytu Mistrzowie Agro 2020, w którym wybieramy Rolnika Roku, Sołtysa Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku. Poznaliśmy zwycięzców powiatowych plebiscytu, którzy wchodzą do etapu wojewódzkiego. Wśród finalistów znalazło się KGW z Kotkowa „Baziowe Kotki” (zdobywając 360 głosów).  Laureaci z powiatów i regionów będą walczyć o główne tytuły i nagrody finansowe. Zwycięzcy etapu wojewódzkiego plebiscytu awansują do ogólnopolskiego finału, który rozpocznie się w poniedziałek, 23 listopada i potrwa do poniedziałku, 30 listopada.
Finał wyłoni laureatów tytułów Rolnik Roku Polski 2020, Sołtys Roku Polski 2020 i Koło Gospodyń Wiejskich Roku Polski 2020.

Głosowanie II etapu będzie trwało od 4 listopada do  18 listopada do godz. 21:00.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o oddanie głosu na KGW w Kotkowie „Baziowe Kotki” - należy wysłać SMS o treści LKG.333 na numer 72355 (koszt sms to 2,46 zł).

Głosować można także na stronie internetowej: https://dzienniklodzki.pl/p/kandydaci/1008351

Serdecznie zachęcamy do wspierania reprezentacji naszej gminy w akcji Mistrzowie Agro poprzez upowszechnienie wiadomości o akcji. Udział w plebiscycie to znakomita promocja nie tylko ich działalności, lecz także całego lokalnego środowiska.

Składamy serdeczne gratulacje i trzymamy kciuki.

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia