Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
19 lut 2021

walentynki w przedzkolu

„Kocham Cię bardzo i nie skrycie,

kocham Cię mocno, na całe życie,

kocham nie tylko w walentynki,

bo jesteś częścią mojej rodzinki”

      Walentynki to święto nie tylko zakochanych – to dzień radości, życzliwości, miłości, szacunku i przyjaźni. Miłość w dniu św. Walentego mogą wyznać sobie nie tylko zakochane pary, ale również rodzice dzieciom, dzieci rodzicom, dziadkom, rodzeństwu czy przyjaciołom. 

     Walentynki to doskonała okazja, by powiedzieć naszym bliskim jak bardzo ich kochamy. W codziennym nadmiarze obowiązków zdarza nam się zapominać o zwykłym  zwrocie „Kocham Cię”.  Zatrzymajmy się na chwilę i skupmy na uczuciach wobec najukochańszych osób. Wyrażajmy to, co czujemy i uczmy dziecko miłości, wytłumaczmy mu jak ważne miejsce zajmuje ono w naszym życiu.

     Ten szczególny dzień dla dzieci z naszego przedszkola stał się świetną okazją do wspólnej zabawy i pokazania jak dobrze i wesoło jest nam razem. Przedszkolaki dowiedziały się, że Walentynki to nie tylko serduszka. Tym, co naprawdę się liczy, jest życzliwość, sympatia i szacunek okazany drugiemu człowiekowi. Dzieci brały udział w konkursach, zabawach tanecznych, grach, rozwiązywały zagadki. Działała również  Poczta Walentynkowa. Przez cały dzień przedszkolaki mogły wrzucać do specjalnej skrzynki kartki dla swoich kolegów i koleżanek. Wszystkie życzenia zostały dostarczone do odbiorców. Dzień ten minął nam w  radosnej atmosferze i z pewnością można zaliczyć do udanego.

Dzień Świętego Walentego to dzień dobry dla każdego!

W tym dniu wszyscy to wyznają, że chcą kochać i kochają!

A co o Walentynkach i o miłości myślą nasze przedszkolaki……..POSŁUCHAJCIE!!!!

Link do  filmów: Walentynki 2021' - Przedszkole Samorządowe w Gorzkowicach (gorzkowice.pl)

 


 

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia