Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
10 cze 2021

Bez glutenu i laktozy

9 czerwca w Domu Kultury w Gorzkowicach odbyło się spotkanie seniorów i osób dorosłych poświęcone problemom nietolerancji pokarmowych. Był to pierwszy etap zadania realizowanego przez Klub Rowerowy- TANDEM. Spotkanie rozpoczęła Małgorzata Gadecka - prezes stowarzyszenia i dyrektor Biblioteki w Gorzkowicach. Na wstępie uczestnicy wysłuchali wykładu Pani Anety Karbowiak i Jakuba Wolskiego na temat nietolerancji pokarmowych u dorosłych. Istotnym elementem zadania była prezentacja książek o zdrowiu, które są dostępne w Bibliotece w Gorzkowicach, Rozprzy i Łękach Szlacheckich z siedzibą w Ogrodzonej. Dużym powodzeniem cieszyły się warsztaty kulinarne przeprowadzone przez Jakuba Wolskiego.

Dziękujemy członkiniom Stowarzyszenia Klub Seniora „Gorzkowice”, Koła Gospodyń Wiejskich „Sami Swoi” z Mierzyna  i wszystkim uczestnikom za udział w spotkaniu i super atmosferę.

Zadanie "Bez glutenu i laktozy- nietolerancje pokarmowe u dorosłych" jest współfinansowane z środków Powiatu Piotrkowskiego.

Wpisany przez: DO

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia