Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
26 lis 2021

 Gmina ma nową koparko-ładowarkę

 

 

 

W ramach Umowy zawartej z Samorządem Województwa Łódzkiego a Wójtem Gminy Gorzkowice z dnia 23.06.2021,

 Gmina Gorzkowice we wtorek 23 listopada otrzymała sprzęt  w postaci Koparko-Ładowarki jako jeden z elementów zadania pn.

„Budowa sieci wodociągowej oraz zakup niezbędnego sprzętu stanowiącego wyposażenie obiektów budowlanych służących do zaopatrzenia w wodę i odprowadzanie ścieków tj. koparko-ładowarki i beczki asenizacyjnej”.

Typ operacji: „Gospodarka wodno-ściekowa”  w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014- 2020, przy czym celem planowanej operacji jest poprawa życia społeczeństwa gminy Gorzkowice poprzez budowę sieci wodociągowej oraz zakup koparko-ładowarki i beczki asenizacyjnej stanowiących wyposażenie obiektów budowlanych służących do zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków znajdujących się poza terenem aglomeracji.

Umowa z Samorządem Województwa łódzkiego została zawarta 23.06.2021 r.

Całkowita wartość zadania zgodnie z wnioskiem o dofinansowanie wynosi:  731 534, 33 zł,

Przy czym poziom pomocy wynosi do 63,63 % kosztów kwalifikowalnych.

 

 

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia