Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
10 sty 2022

Otwarcie sali Samorządowego Klubu Dziecięcego w Gorzkowicach  w ramach projektu współfinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Z początkiem stycznia  dokonano otwarcia dodatkowej sali w ramach projektu pn. „Utworzenie dodatkowych miejsc opieki w Samorządowym Klubie Dziecięcym w Gorzkowicach" współfinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa X „Adaptacyjność pracowników  i przedsiębiorstw  w regionie", Działanie X.1 „Powrót na rynek pracy osób sprawujących opiekę nad dziećmi w wieku do lat 3. Całkowita wartość Projektu: 537 577,50 zł. Wkład Funduszy Europejskich: 489 195,52 zł.

W otwarciu uczestniczył Wójt Gminy Gorzkowice Alojzy Włodarczyk. Celem Klubu jest powadzenie działalności opiekuńczej i wychowawczej na rzecz dzieci. Klub jest inwestycją długo oczekiwaną przez mieszkańców Gminy Gorzkowice. Ułatwienie dostępu do opieki nad najmłodszymi jest bardzo ważnym elementem życia dostrzeganym przez władze samorządowe, jak również rodziców, którym daje szansę powrotu do zawodowej aktywności. Stworzone warunki pozwolą naszym dzieciom poszerzać umiejętności oraz rozwijać zainteresowania. Przez następne lata nasz klubik służyć będzie nowym pokoleniom, a my z dumą będziemy obserwowali ich rozwój.

Drodzy Rodzice, możecie być pewni, że zapewnimy Waszym pociechom bezpieczeństwo i uwagę, na którą zasługuje każde dziecko. Wykwalifikowana kadra zadba nie tylko o prawidłową opiekę i pielęgnacje maluchów, ale także o ich wszechstronny rozwój. Ponadto, Wasze pociechy, spędzą ciekawie czas w przyjaznej atmosferze, w grupie rówieśniczej, pod troskliwym okiem opiekunek.

Przypominamy !!!

Trwa  cały czas rekrutacja do Samorządowego Klubu Dziecięcego w Gorzkowicach.
Biuro projektu: Samorządowy Klub Dziecięcy, ul. Kwiatowa 7, 97-350 Gorzkowice (czynne w godzinach 08:00 – 16:00), tel. 44 681 81 24.

 

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia