Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
25 sty 2022

Już działa nasza eSkarbonka na 30. Finał WOŚP

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coraz bliżej!

Hasło tegorocznej akcji to „Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku dzieci”. Jak podkreślają przedstawiciele Fundacji WOŚP, oddziały i pododdziały okulistyki dziecięcej oraz wydzielone łóżka dziecięce w oddziałach okulistyki dla dorosłych działają w 25 ośrodkach w 17 miastach Polski. W całym kraju są również poradnie okulistyki dziecięcej, które wymagają wyposażenia w nowoczesny sprzęt okulistyczny. Dlatego też zebrane pieniądze podczas finału w 2022 roku zostaną przeznaczone na zakup m.in. angiografów dwupłaszczyznowych do leczenia siatkówczaka, najczęstszego nowotworu złośliwego gałki ocznej u dzieci, lamp szczelinowych do diagnostyki przedniego odcinka oka, mikroskopów czy też stołów operacyjnych.

Gmina Gorzkowice już po raz drugi uruchomiła eSKARBONKĘ na którą można wpłacać środki na rzecz fundacji. Jest to wygodna forma wsparcia, która nie wymaga wychodzenia z domu. Wystarczy kliknąć w link https://eskarbonka.wosp.org.pl/t5k9mt i przelać dowolną kwotę.

Kochani, wiemy, że macie Wielkie Serca i zagracie z orkiestrą dla OKULISTYKI DZIECIĘCEJ!!!

 

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia