Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
11 maj 2022

DZIEŃ BIBLIOTEKARZA I BIBLIOTEK

Dnia 8 maja swoje święto obchodzą Bibliotekarze. Święto to ma na celu popularyzację książek i czytelnictwa w społeczeństwie, a także podnoszenie świadomości na temat funkcji, jakie biblioteki i czytelnie pełnią w naszym życiu. Są one przede wszystkim źródłem wiedzy, rozrywki i kultury dla osób w każdym wieku. Biblioteki są także miejscem magicznym i otwartym dla wszystkich. To miejsce spotkań w czasie i przestrzeni, w którym na odwiedzającego zawsze czekają dobrzy przyjaciele – książki.

Dzisiaj w Bibliotece Publicznej w Gorzkowicach odbyło się spotkanie bibliotekarzy z Wójtem Gminy Gorzkowice, Panem Alojzym Włodarczykiem, który docenia pracę bibliotekarzy i ich starania, przyczyniające się do szerzenia czytelnictwa i kultury w Gminie Gorzkowice. Pan wójt podziękował   za wszystkie akcje i serce wkładane w Waszą pracę, dzięki której Biblioteki tętnią życiem. Panie przyjęły życzenia kolejnych sukcesów, niegasnącego entuzjazmu oraz wielu kochających książki czytelników. 

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia