Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
17 maj 2022

 Piknik wojewódzki w Sulejowie z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny

W niedzielę 15 maja 2022 roku z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny odbył się w Sulejowie Piknik Województwa Łódzkiego.

Organizatorzy - Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego - przygotowali cale mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych , m.in.: strefę zabaw z dmuchanym placem zabaw, gaszenie "pożaru" ze strażakami OSP i pokaz broni z Wojskami Obrony Terytorialnej. Byli przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego z symulatorem dachowania. Na miejscu można było skosztować regionalnych potraw, przygotowanych przez panie z kół gospodyń wiejskich, a także potraw z grilla.

Wojewódzki Piknik Rodzinny w Sulejowie był również okazją do przekazania czeków na realizację zadań z zakresu ochrony zabytków, kultury, sportu i rekreacji.

Pani Iwona Kadir sekretarz gminy, odebrała z rąk Pana Zbigniewa Ziemby Wicemarszałka Województwa Łódzkiego czek  na kwotę 75 000,00 zł na zadanie pn. „Poprawę warunków rekreacyjno – sportowych na terenie Gminy Gorzkowice poprzez doposażenie placu zabaw”.

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia