Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
17 cze 2022

PIKNIK RODZINNY W PRZEDSZKOLU

17 czerwca 2022r. w piękne, słoneczne  popołudnie dzieci wraz z rodzicami przybyli do naszego przedszkola, aby wesoło spędzić czas w gronie przyjaciół i znajomych na PIKNIKU RODZINNYM z okazji „Dnia Dziecka” oraz „Dnia Mamy i Taty”. Imprezę swoją obecnością uświetnili zaproszeni goście: Wójt Gminy Gorzkowice pan Alojzy Włodarczyk i  Przewodnicząca Rady Gminy pani Aneta Karbowiak. Na ręce przedszkolaków Wójt Gminy Gorzkowice przekazał prezent w postaci pięknych zabawek, które już podczas pikniku sprawiły dzieciom wiele radości.

Dzieci z przedszkola i klubiku wystąpiły prezentując piosenkę do melodii znanego utworu „Mama Maria” Ricchiego E Poveri, wyrażając wielką miłość do mamy i taty oraz wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki.

Następnie wszyscy wyruszyli w krainę rozrywki i zabawy przy meksykańskich rytmach piosenki „La Cucaracha”. Na dzieci czekało wiele niespodzianek i atrakcji przygotowanych przez Radę Rodziców Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach oraz nauczycieli i pracowników placówek, taki jak: dmuchana zjeżdżalnia, dmuchane zamki,  basen z kulkami oraz brokatowe tatuaże, malowanie twarzy. Nie zabrakło też smakowitych przekąsek : waty cukrowej, popcornu, „lodów arbuzowych”, szaszłyków owocowych oraz tych z akcentem meksykańskim – czyli nachosów. Na przybyłych gości czekała również kawiarenka zachęcająca bogatą ofertą ciast i babeczek upieczonych przez rodziców i pracowników przedszkola i klubiku. Była też kawa, herbata, sok oraz kiełbaska z grilla.

Dzień minął w radosnej atmosferze, a przygotowane atrakcje  wywołały uśmiech na buziach dzieci. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację pikniku.

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia