Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
29 cze 2022

Kartka urodzinowa - SP Gorzkowice

Jak co miesiąc, tak i w czerwcu Świetliczaki ze Szkoły Podstawowej w Gorzkowicach przygotowały i wysłały własnoręcznie wykonaną kartkę z życzeniami urodzinowymi dla pensjonariuszy zamieszkujących Dom Pomocy Społecznej ,,Przystań’’ we Wronikowie. Tym gestem nasi uczniowie chcieli umilić wyjątkowy dzień solenizantom, którzy swoje urodziny obchodzą w CZERWCU.

Wszystkie dzieci z młodszej grupy świetlicowej, pragną serdecznie podziękować za słodki prezent, który otrzymały na Dzień Dziecka od pensjonariuszy z Domu Pomocy Społecznej ,,Przystań’’ we Wronikowie. Maluchy były przeszczęśliwe, widząc tak dużą ilość słodyczy.

W imieniu koordynatorów akcji chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim dzieciom ze świetlicy za pomoc przy wykonywaniu i dekorowaniu kartek urodzinowych.

A my opiekunowie podczas wakacji nie zapomnimy o solenizantach, którzy swoje urodziny obchodzą w miesiącach wakacyjnych.

Koordynatorzy akcji : Monika Jachimczak i Kamila Krzynówek.

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia