Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
02 lip 2022

dzien prazoka

W sobotę 2 lipca 2022r. w Szczukocicach odbył się „Dzień Prazoka” zorganizowany przez  Koło Gospodyń Wiejskich „Szczukocice”.

W imprezie uczestniczył Starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Wojtysiak, Wójt Gminy Gorzkowice Alojzy Włodarczyk, sekretarz gminy Iwona Kadir, Przewodnicząca Rady Gminy Gorzkowice Aneta Karbowiak, radna gminy Halina Kukulska, sołtys sołectwa Szczukocice Alicja Więcek, dyrektor Biblioteki Publicznej i Domu Kultury Gminy Gorzkowice Małgorzata Gadecka, radni oraz zaproszeni goście. Pan Starosta i Wójt podziękowali paniom ze stowarzyszenia za wspaniałą organizację i zaangażowanie oraz życzyli wszystkim uczestnikom udanej zabawy.

Impreza rozpoczęła się od występów i pokazów akrobatycznych w wykonaniu dzieci.

W dalszej kolejności uczestnicy brali udział w przygotowanych atrakcjach takich jak: konkursy zespołowe i rywalizacje sportowe z nagrodami dla dzieci i dorosłych, zabawy z animatorem, warsztaty zorganizowane przez bibliotekę. Dzieci mogły także nadmiar energii spożytkować na zamku dmuchanym.

Dla wszystkich uczestników imprezy Panie ze Stowarzyszenia KGW „Szczukocice” przygotowały stoisko z daniami regionalnymi.

Koło Gospodyń Wiejskich „Szczukocice” pragnie złożyć serdeczne podziękowania za okazaną pomoc oraz wsparcie finansowe i rzeczowe w organizację „Dnia Prazoka” w szczególności:

  • Staroście Powiatu Piotrkowskiego Panu Piotrowi Wojtysiakowi,

  • Wójtowi Gminy Gorzkowice Panu Alojzemu Włodarczykowi,

  • Radnej Pani Halinie Kukulskiej,

  • Sołtys Sołectwa Szczukocice  Pani Alicji Więcek,

  •  Dyrektor Biblioteki i Domu Kultury Gminy Gorzkowice Pani Małgorzacie Gadeckiej  

  • Sponsorom, dzięki którym mogliśmy dostarczyć dzieciom niezapomnianych atrakcji:

  • oraz wszystkim innym osobom, a w szczególności mieszkańcom Szczukocic, którzy pomogli w przygotowaniu pikniku.

Zakończeniem wieczoru była dyskoteka, która trwała do późnych godzin.

Impreza była objęta patronatem Starosty Powiatu Piotrkowskiego i Wójta Gminy Gorzkowice

 

Wpisany przez: KP

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia