Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
03 sie 2022

Informacja odnośnie projektu „Dobry kurs na przyszłość”

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. realizuje projekt, mający na celu zwiększenie aktywności zawodowej u osób z woj. łódzkiego poprzez poprawę zdolności adaptacyjnych do zmian zachodzących w gospodarce w ramach działań typu outplacement.

Projekt skierowany jest do osób, które z przyczyn niedotyczących pracownika utraciły pracę w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu, osób przewidzianych do zwolnienia lub zagrożonych zwolnieniem, poprzez umożliwienie im założenia własnej działalności gospodarczej.

W ramach projektu Uczestnicy zostaną objęci wsparciem w postaci:
– wysokiej jakości usług szkoleniowych dostępnych na etapie poprzedzającym założenie działalności gospodarczej;
– stypendium szkoleniowym;
– wsparciem bezzwrotnym na rozpoczęcie działalności gospodarczej przyznawanym w formie stawki jednostkowej w wysokości 23 050,00 zł;
– wsparciem finansowym pomostowym służącym pokryciu bieżących wydatków w wysokości 2 000,00 zł przez pierwszy rok prowadzenia działalności gospodarczej.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Biurem Projektu pod numerem telefonu 42 208 92 15 lub kontakt poprzez email: dobrykurs@larr.pl. 

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia