Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
27 lis 2022

W dniu 27.11.2022 r. w Domu Kultury w Gorzkowicach odbyło się walne zebranie sprawozdawcze koła PZW nr 42 w Gorzkowicach. Zebranie otworzył prezes koła Leszek Sowik. W imieniu Wójta Gminy w  zebraniu udział wzięła Skarbnik Gminy Pani Rita Ociepa, z ramienia okręgu PZW w Piotrkowie Tryb. w  zebraniu uczestniczył Pan Kazimierz Alama. Zebranie dotyczyło  działalności koła w mijającym roku. Sporo miejsca poświęcono działalności szkółki wędkarskiej „SAZAN”, której członkowie uczestniczyli w zebraniu. Na podstawie zdjęć wykonywanych przez wędkarzy, zaprezentowano zebranym, krótką fotorelację z działalności koła i szkółki w bieżącym sezonie. 
Rozmawiano o działalności koła w nowym sezonie 2023, prezes Leszek Sowik, zadeklarował pomoc dla młodych zawodników biorących udział w zawodach na szczeblu okręgowym w zakupie niezbędnych na zawodach zanęt i przynęt. Wręczono pamiątkowe dyplomy dla najlepszych wędkarzy w klasyfikacji Grand Prix koła w sezonie 2022, zarówno dla juniorów jak i seniorów. 

Po zakończeniu zebrania sprawozdawczego odbyło się spotkanie wędkarzy łowiących na zbiorniku Przy Kopcu. Wędkarzom zaprezentowano zmiany w regulaminie zbiornika. Prezes Sowik przedstawił również dane dotyczące zarybień dokonanych na stawie Przy Kopcu w mijającym roku.  Zarybianie prowadzone jest w konsultacji z ichtiologiem. W zbiorniku wprowadzana jest bioróżnorodność poprzez zarybianie narybkiem wielu gatunków ryb spokojnego żeru, ale również drapieżnika - sandacz, szczupak i okoń.

Najlepsi wędkarze w sezonie 2022:

junior:

1. Kacper Kowalczyk

2. Szymon Cichosz

3.Fabian Dworzyński

 

senior:

1. Piotr Sochacki

2. Rafał Zawisza

3. Marek Wosik

 

 

Wpisany przez: KS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia