Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
09 lut2024

Ważna informacja dla mieszkańców Gminy Gorzkowice

W związku z pytaniami i zgłoszeniami telefonicznymi, mającymi miejsce w ostatnim czasie, chcemy przestrzec mieszkańców przed firmami oferującymi usługi przygotowania wniosku o dotację.

W ostatnim czasie pojawiają się na terenie Gminy Gorzkowice  firmy oferujące  usługi sporządzenia wniosków w zakresie dofinansowań do wymiany kotłów, termomodernizacji budynków w ramach Programu "Czyste Powietrze", powołując się na współpracę z Urzędem Gminy Gorzkowice.

Urząd Gminy Gorzkowice nie prowadzi współpracy z żadnymi firmami !!!

Informujemy, że Gmina Gorzkowice, na podstawie porozumienia z WFOŚiGW w Łodzi, prowadzi nieodpłatny punkt doradczy. Mieszkańcy naszej Gminy mogą za pośrednictwem naszego  Urzędu złożyć wniosek o dotację oraz otrzymać bezpłatną pomoc w zakresie sprawdzenia i weryfikacji wniosku pod kątem zgodności z wymaganiami programu.

Mieszkańcy zainteresowani złożeniem wniosku w programie "Czyste Powietrze" powinni skontaktować się z pracownikiem Urzędu Gminy w celu umówienia spotkania i bezpłatnej pomocy w przygotowaniu wniosku.

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia