Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
07 lip 2021

Urząd Gminy Gorzkowice
ul. Szkolna 3
97-350 Gorzkowice

Godziny pracy Urzędu

  • PONIEDZIAŁEK 8:00 - 16:00
  • WTOREK 8:00 - 16:00
  • ŚRODA 8:00 - 16:00
  • CZWARTEK 8:00 - 16:00
  • PIĄTEK 7:00 - 15:00

Sekretariat Urzędu

tel./fax.: 044 6818006

Nr konta bankowego

32 89730003 0060 0060 0071 0814
Bank Spółdzielczy Ziemi Piotrkowskiej o/Gorzkowice

Wpłaty za udostępnienie danych z  Rejestru Mieszkańców prosimy wpłacać na konto
61 8973 0003 0060 0060 0071 0001


Wójt Gminy Gorzkowice przyjmuje interesantów po wcześniejszym ustaleniu spotkania  w sekretariacie Urzędu tel. 44 681 80 06 wew. 20.

Codziennie do Państwa dyspozycji jest Zastępca Wójta który przyjmuje w godzinach pracy Urzędu

Zgłaszanie awarii kanalizacyjnych:
od poniedziałku do piątku 8:00-16:00
tel. 44 681 80 06 wew. 26
w razie nagłych wypadków po 16:00 i w weekendy:
Straż Pożarna: 500 230 347 


Przewodnicząca Rady Gminy Aneta Karbowiak przyjmuje:
w poniedziałki od godz 9:00 do 13:00 w pokoju nr 16 w Budynku Urzędu Gminy

Wykaz stanowisk Urzędu Gminy w Gorzkowicach

Imię i nazwisko

 

Funkcja/ zadania

nr. wew.

tel.

Nr pokoju

E-mail

Alojzy Włodarczyk

Wójt Gminy

 

 

 

Karol Stojecki

Zastępca Wójta Gminy

 

 

 

Rita Ociepa

Skarbnik Gminy

23

1

skarbnik@gorzkowice.pl

Iwona Kadir

Sekretarz Gminy

 

 

gmina@gorzkowice.pl

Urząd Stanu Cywilnego

Żaneta Kaczmarowicz

Kierownik USC/

dowody osobiste

21

10

usc@gorzkowice.pl

 

Dariusz Olczyk

Zastępca kierownika USC

21

10

usc@gorzkowice.pl

darek.olczyk@gorzkowice.pl

 Referat finansowo-budżetowy

Katarzyna Szulc

Zastępca skarbnika

23

1

katarzyna.szulc@gorzkowice.pl

Malwina Miler

Księgowość budżetowa

23

1

malwina.miler@gorzkowice.pl 

Wiesława Romanowska

Księgowość budżetowa

23

2

administracja@gorzkowice.pl

Beata Gajda

w zastępstwie - Karolina Słowińska

Księgowość budżetowa

23

2

ksiegowosc@gorzkowice.pl

 

karolina.slowinska@gorzkowice.pl

Daria Jabłecka

Księgowość budżetowa

23

2

daria.jablecka@gorzkowice.pl

Ewa Sztark

kasa/akcyza

28

16

kasa@gorzkowice.pl

Dorota Karlińska

Wymiar podatków i opłat lokalnych

22

13

podatki2@gorzkowice.pl

Katarzyna Borowik

Wymiar podatków i opłat lokalnych

22

13

katarzyna.borowik@gorzkowice.pl

Sylwia Kowalska

Księgowość podatkowa/podatek od środków transportowych

22

13

sylwia.kowalska@gorzkowice.pl 

Referat Inwestycji i Ochrony Środowiska

Magdalena Gemel

Kierownik referatu/ zamówienia publiczne

33

17

magda.gemel@gorzkowice.pl 

Agnieszka Korzela

Planowanie przestrzenne/ochrona środowiska

32

12

akorzela@gorzkowice.pl

Marlena Sołtysiak

Warunki zabudowy/gospodarka odpadami

32

12

marlena.soltysiak@gorzkowice.pl 

Rafał Zawisza

Zarządzanie drogami i ruchem drogowym/ wycinka drzew

32

12

rafal.zwisza@gorzkowice.pl     

Jakub Popławski

Gospodarka odpadami

32

12

jakub.polawski@gorzkowice.pl 

Małgorzata Jarocka

Gospodarka odpadami

29

19

m.jarocka@gorzkowice.pl

Daria Możdżeń- Sowa

Gospodarka nieruchomościami

27

18

grunty@gorzkowice.pl

Referat do Spraw Gospodarki Wodno-Ściekowej

Anna Lewińska

Kierownik referatu

26

14

anna.lewinska@gorzkowice.pl 

Filip Strzębski

Inkasent

26

14

 

Izabela Szafrańska

Wymiar za wodę i ścieki

26

14

 

Daniel Stempień

Obsługa obiektów infrastruktury komunalnej

33

17

daniel.stempien@gorzkowice.pl 

Referat organizacyjny

Monika Słowińska

Kierownik referatu/ promocja gminy

31

3

monika@gorzkowice.pl

promocja@gorzkowice.pl

Marcin Słabiak

Ewidencja działalności gospodarczej/ spółki wodne

34

11

macin.slabiak@gorzkowice.pl

dzialalnosc@gorzkowice.pl

Karolina Kozłowska

sekretarka/ochrona zabytków/archiwum zakładowe

20

5

kkozlowska@gorzkowice.pl

Katarzyna Palej

Biuro podawcze/ profilaktyka zdrowia

31

3

sekretariat@gorzkowice.pl

Referat Gospodarki Komunalnej

Iwona Krawczyk

 Kierownik referatu

20

5

iwona.krawczyk@gorzkowice.pl

 

Dariusz Jarocki

Zastępca kierownika referatu

 

 

 

Samodzielne stanowiska

Krystyna Marusińska

Ewidencja ludności/ sprawy wojskowe/ organizacje pozarządowe

34

11

ludnosc@gorzkowice.pl

Gabriela Krupa

Kadry, BHP

25

4

gabriela.krupa@gorzkowice.pl 

Wioletta Mielczarek

Rada Gminy

20

22

rada.gminy@gorzkowice.pl 

Ewa Zawisza

Zarządzanie kryzysowe/obrona cywilna

30

15

ewa.zawisza@gorzkowice.pl

Oskar Kuliński

Inspektor Danych Osobowych

 

 

iod@gorzkowice.pl

Anna Kluczyńska – Kowalczyk

Fundusze unijne

 

27

18

anna.kowalczyk@gorzkowice.pl 

Adam Bolanowski

Informatyk

 

20

22

adam.bolanowski@gorzkowice.pl   

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia