Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
14 maj 2018

W dniu  12.05.2018r. nasi tenisiści wzięli udział w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Rawie Mazowieckiej w kategorii Żak. Jak zwykle wypadli znakomicie a zawodniczki GUKS Gorzkowice zdominowały podium. W grze singlowej Oliwia Zawada zajęła I lokatę a tuż za nią na II miejscu uplasowała się Anna Czabańska. W grze deblowej Oliwia i Ania zajęły II miejsce. W czerwcu w Kraśniku nasze zawodniczki będą już po raz kolejny reprezentować nasz klub oraz województwo łódzkie na Mistrzostwach Polski. W zawodach z bardzo dobrej strony pokazali się też nasi najmłodsi zawodnicy Alicja Orłowska i Konrad Kaniowski.
Cieszy nas entuzjazm, zaangażowanie, radość z gry i wspaniałe wyniki naszych zawodników. Gratulujemy i życzymy udanego występu na Mistrzostwach Polski w Kraśniku.

Wpisany przez: DO

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia