Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
15 lip 2019

W dniu 14 lipca 2019 r. zastępca Wójta Gminy Gorzkowice Karol Strojecki uczestniczył w międzypowiatowych obchodach setnej rocznicy powstania Policji Państwowej, które odbyły się w Bełchatowie.
W tym roku wspólnie świętowali policjanci z czterech powiatów: piotrkowskiego, pajęczańskiego, radomszczańskiego i wieluńskiego. Uroczystość rozpoczęła msza święta, po której nastąpił przemarsz na plac Narutowicza w Bełchatowie. Tam policjanci złożyli meldunek Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Łodzi, a następnie z jego rąk odebrali akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. Uroczystość zakończyła defilada policjantów. Następnie rozpoczął się piknik rodzinny, podczas którego można było zobaczyć pojazdy policyjne, umundurowanie i ekwipunek policyjny, a także mnóstwo atrakcji dla dzieci - m.in. dmuchańce, malowanie buziek miasteczko ruchu drogowego .

 

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia