Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
14 lut 2020

12 lutego 2020 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Gościnnej przystąpili do Wielkiego Testu Bezpieczeństwa w ramach realizowanego programu „ Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Podczas zajęć z pedagogiem szkolnym poznali zagrożenia czyhające na ich bezpieczeństwo : w drodze do szkoły, w szkole, w domu czy w czasie zabawy. Uczniowie dowiedzieli się również, jak ich unikać i jak postępować w przypadku ich zaistnienia.

Uczestnicy programu poznali znaczenie elementów odblaskowych oraz miejsca, w których powinny się znajdować  , jak należy zachować się w samochodzie, komu można otworzyć drzwi, jeżeli jest się w domu bez opieki dorosłych, czy Internet jest bezpieczny i jak pomóc uratować zdrowie a nawet życie.

Uczniowie bardzo dobrze opanowali zagadnienia zawarte w programie i każdy z nich wypełnił Wielki Test Bezpieczeństwa na 100%. Gratulujemy!

 

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia