Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
17 lis 2020

Umów wizytę w urzędzie skarbowym

Od 16 listopada Krajowa Administracja Skarbowa uruchomiła nowy model obsługi podatników.

Usługa „Umów wizytę w urzędzie skarbowym” testowana pilotażowo latem tego roku w województwach podlaskim i wielkopolskim, a w październiku dostępna już w pięciu województwach, będzie teraz prowadzona w całej Polsce. „Skarbówka” chce z jej pomocą zapewnić podatnikom większy komfort załatwiania spraw, ale również podnieść bezpieczeństwo obsługi, także dla swoich pracowników.

Wizytę w Urzędzie Skarbowym można umówić: – przez internet, korzystając z elektronicznego formularza, dostępnego na stronie podatki.gov.pl, – telefonicznie – numery telefonów sprawdzić można na stronie www swojego urzędu skarbowego (w przypadku US w Piotrkowie Trybunalskim jest to strona www.lodzkie.kas.gov.pl/urzad-skarbowy-w-piotrkowie-trybunalskim).

Krajowa Administracja Skarbowa zachęca do dalszego korzystania z dotychczasowych zdalnych form załatwiania spraw w urzędach skarbowych. Oprócz infolinii Krajowej Informacji Skarbowej i możliwości załatwienia swoich spraw podatkowych przez strony podatki.gov.pl i biznes.gov.pl, dostępne są też specjalne numery telefonów w urzędach skarbowych. Można je znaleźć na stronach internetowych urzędów w zakładce „Kontakt”.

Umów wizytę w urzędzie skarbowym instrukcja

Wpisany przez: K K

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia